Hakkımızda

Omikron Crew Management 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Amacımız kaliteli İnsan Kaynakları Yönetimi ve Eğitim Hizmetleri sunmaya odaklanarak, servis verdiğimiz denizcilik firmalarına en yüksek kalitede istihdama yönelik destek ve eğitim hizmeti sunmaktır.

Omikron’ un Türkiye’ de kurulmasının başlıca amacı ; Türk zabitanına, uluslararası denizcilik firmalarında  istihdam imkanı sunmak ve küreselleşen ticari denizcilikte, farklı milletlerden denizcilere istihdam sağlamak isteyen Türk armatörlerine, dünyanın farklı lokasyonlarında bulunan diğer ofislerimizden faydalandırarak istihdam ve eğitim ihtiyaçlarına cevap vermektir.

2023 yılı itibari ile 6000 den fazla zabit başvurusuna sahip bir havuzumuz ve uluslararası saygınlığa sahip 7 yabancı ve 3 Türk armatör ile işbirliğimiz devam etmektedir.

Omikron, servis verdiği şirketlere bilişim teknolojileri desteği ve kurumumuzun deneyimli deniz ve kara çalışanları ile; insan kaynakları tedariği ve eğitim konularında profesyonel danışmanlık hizmeti ve çözümleri sunar.

Dünya Genelindeki Ofislerimiz

Epsilon çatısı altında dünya çapında birçok farklı ülkede, her gemi tipine, özel gerekliliklere ve bütçeye uygun çok uluslu insan kaynağı tedarik eden ofisler uzun yıllardır yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Bu ofislerimiz aşağıdaki gibidir.

 FilipinlerUkrayna
Rusya
Romanya
Endonezya
Vietnam
Gürcistan
Tüm ofislerimiz Yunanistan Pire’deki ana ofisimize bağlı olarak çalışmaktadır ve hizmetleri kalite standartlarına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

Omikron kalite yönetimi sistemi Bureau Veritas (BV) tarafından akredite edilmiştir.

GEMİ ADAMI BAŞVURU FORMU